Friedländer Alfred (1860 - 1927)
Jezdci ve vsi, signováno vpravo dole A. Friedlaender, olej/plátno, 46 x 81,5 cm, v minulosti restaurováno, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |